Pościel 3D – stwórz dowolną krainę w swojej sypialni

pościel 3D

Zawsze, gdy trudy codziennego dnia dadzą nam się we znaki, uwielbiamy wracać do swojego domowego azylu w poszukiwaniu odpoczynku i spokoju. Nic tak nie wycisza jak spokojny wieczór i noc w otuleniu miękkiej kołdry. Sam wygląd wnętrza również ma niebagatelne znaczenie, potrafiąc wpływać na nasze samopoczucie. Jak więc stworzyć swoją ulubioną krainę wykorzystując pościel 3D? Podpowiadamy!

Klasyczna pościel bawełniana czy może coś więcej?

Nastała niezwykle przyjemna oraz ciesząca każde oko moda na zabawę wystrojami wnętrz. Czasy, w których za główną i jedyną metamorfozę uznawano nowe meble i zmianę kolorów ścian, chyba odeszły gdzieś daleko. Teraz liczy się pomysł, uruchomienie wyobraźni oraz magia dodatków. W nich właśnie leży ostateczny, wspaniały efekt! Ostatnio króluje trend na pościel 3D. Czym ona jest? W odróżnieniu od klasycznej pościeli bawełnianej, wersja trójwymiarowa zapewnia znacznie lepszy efekt wizualny. Dzięki zastosowaniu specjalnych, wysoce napigmentowanych tzw. farb reaktywnych nadrukowanych na całej powierzchni pościeli, otrzymujemy wrażenie, jakby przedstawiony obraz był tuż obok. Co więcej, technologia trójwymiarowości w przeciwieństwie do klasycznej pościeli sprawia, że kolor utrzymuje się długo (nawet po praniu w wyższej temperaturze), nie blaknie oraz materiał nie wymaga prasowania, by wyglądać świetnie.

Jaki świat możemy stworzyć dzięki pościeli 3D?

Kolejną i to najważniejszą zaletą omawianego rodzaju dodatku do sypialni, jest ogromna moc wzorów oraz kolorów do wyboru. Realistyczne przedstawienia – jakie tylko zechcemy – pozwolą odzwierciedlić nasze pasje, marzenia i oczekiwania. Gdy kochasz zwierzęta, nieważne czy te niebezpieczne jak afrykańskie lamparty, czy słodkie, puchate kotki – wszystkie może zaprosić do swojego wnętrza. Jeśli pasjonujesz się podróżami oraz pięknem Ziemi, możesz postawić na realistyczne motywy lasów, gór, egzotycznych plaż oraz potężnych oceanów. A jeśli uwielbiasz motoryzację? Nic straconego, spraw sobie ogromny widok na ulubiony samochód wyścigowy, a Twoja sypialnia z pewnością nabierze męskiego charakteru. Jeśli z kolei jesteś fanką romantycznych klimatów, znajdź ukochane kwiaty i stwórz we wnętrzu wieczną wiosnę. Gdy tak wyszukany motyw połączysz z ciekawymi narzutami na łóżko – efekt masz gwarantowany.

Postaw na skuteczne i magiczne dodatki. Narzuty na łóżko i nie tylko!

Doskonałą bazę do zmiany swojej sypialni już masz. Ale co dalej? Do ulubionego wzoru i motywu dobierz korespondującą narzutę na łóżko albo pled, który dostarczy Ci błogiego klimatu podczas nadchodzącej jesieni. Co więcej – wybierz grafiki oraz zdjęcia, które odzwierciedlają Twój gust, zapal świeczkę, dobierz poduszki ozdobne, zaopatrz się w ciekawą roślinę w doniczce i voila! Niesamowity, a co najważniejsze – osiągnięty za niewielką cenę wystrój – masz gwarantowany. Spróbuj oddalić się nieco od schematu, w który do tej pory mocno wpisała się pościel bawełniana. Uruchom swoją wyobraźnię i postaw na pościel 3D jako hit ostatniego oraz obecnego sezonu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *