Wybór odpowiednich obrazów do sypialni wg. Feng Shui

Wybór odpowiednich obrazów

Położenie łóżka w feng shui oznacza znalezienie miejsca na łóżko, które ma najlepszą energię w sypialni. Każdy pokój ma swoje własne mocne strony, a wiedza może pomóc stworzyć wspaniałą energię feng shui w Twojej sypialni.

Kolory są wyrazami światła i jako dzieci, swobodnie wykorzystywaliśmy wszystkie kolory, czyż nie? Wykorzystywaliśmy kolory do wyrażania emocji i uczuć, a także do przekazywania różnych informacji. Innymi słowy, użyliśmy koloru jako sposobu dzielenia się energią.

Jeśli spojrzysz na swoją sypialnię w tej chwili, to jakie uczucia lub energie wyrażają Twoje kolory w sypialni? Czy to miłość, szczęście, odżywcza zmysłowość i oddanie? Czy może jest to zimne poczucie izolacji i samotności? Oczywiście podkreślam tutaj tylko dwa krańce szerokiego spektrum, a pomiędzy nimi jest tak wiele stanów. Poznaj siłę koloru feng shui i dowiedz się, jak wybrać najlepsze, najbardziej odżywcze kolory dla Twojej sypialni.

Te same kryteria odnoszą się do sztuki w sypialni. Czy to piękne, wznoszące się, kochające dzieła? Czy jesteś połączony z jego energią i przesłaniem? Dowiedzcie się, jaką rolę w codziennym odczuwaniu dobrego samopoczucia odgrywają tak zwane niezauważalne detale.

Spanie to czas, w którym musimy być najbardziej chronieni i otoczeni opieką. Dlatego warto upewnić się, że w Państwa sypialnia będzie wspierać Was, Waszą rodzinę i Wasze relacje.

Sztuka w sypialniach dziecięcych

Użyj obrazów dotyczących uczenia się, takich jak zdjęcia globusów i książek lub wszelkiego rodzaju doświadczeń edukacyjnych.

Zdjęcia rodziców w sypialni dziecięcej powinny są wskazane, aby dzieci lepiej zachowywały się i okazywały większy szacunek.

Umieść szczęśliwe, jasne obrazy w sypialniach dla dzieci.

Wybierz zdjęcia zwierząt pozytywnych, takich jak konie (dobre dla synów), które wyglądają na szczęśliwe i silne, a nie przerażone. Korzystne są również żółwie.

Unikaj złośliwych zwierząt i przerażających liczb.

Nie wieszaj zdjęć wody, jezior lub oceanów.

Unikaj obrazów o tematyce religijnej, takich jak krzyże czy figury religijne.

Chmury cieszą się dużą popularnością wśród sypialni dziecięcych. Bądź pewny, że jeśli masz chmury na suficie, to głowa dziecka nie jest przykryta chmurą, ponieważ to stworzy „chmurę nad głową”, co może prowadzić do wielu trudności. To samo dotyczy sypialni dla dorosłych.

Unikaj żab i ropuch.

Sztuka w sypialni dla dorosłych

W przypadku par umieść zdjęcia par (krzeseł, kaczek, wazonów, itp.) w celu wspierania wspólnoty.

Warto mieć zdjęcia miłości, takie jak pary w uścisku, gustowne akty lub uczucia.

Unikaj obrazów niebiańskich bóstw, postaci religijnych itp.

Unikaj zdjęć pojedynczych przedmiotów, które sugerują, że możesz być sam.

Unikaj zdjęć kwiatów i roślin.

Nie umieszczaj zdjęć dzieci. Masz wystarczająco ich na swojej głowie. Miej jedno miejsce w domu, który jest poświęcony wyłącznie Tobie i Twojemu partnerowi.

Jeśli jesteś samotny, upewnij się, że masz w sypialni zdjęcia, które reprezentują energię, którą próbujesz przyciągnąć, np. pojedyncza kobieta poszukująca mężczyzny powinna wieszać obrazy, które pokazują mężczyzn.

Aby stworzyć sobie możliwości, umieść obraz otwartego pola na ścianie naprzeciwko łóżka. Sugeruje to, że twoje życie jest otwarte i usuwasz przeszkody ze swojego życia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *