Sekrety dekoracyjne w Twojej sypialni

Sekrety dekoracyjne w Twojej sypialni

Wdrożenie zasady 50/150.

Dla idealnego dobrania kolorów, wymieszaj jedną partię farby o 50% jaśniejszą od bazy i drugą o 150% ciemniejszą. Jest to również bardzo architektoniczny sposób wykorzystania koloru.

Dodaj aksamitny wystrój.

Nie sądzę, aby to trwało zbyt długo, ale aksamit to obecny trend. Zaakceptowałem ten materiał kupując głęboką niebieską aksamitną kanapę do salon, ale jeśli chcesz mieć bezpieczniejszy wybór, wybierz miękki szary.

Twórz wysokość z niskimi meblami.

Twórz mocne piony i unikaj poziomów”. Uwielbiam duże lustra, ponieważ dodają skali do pokoju. Również utrzymywałem meble nisko, więc pokoje wydawały się wyższe.

Umieść elementy inwestycyjne od przodu i od środka.

Jeśli coś naprawdę kochasz, będziesz chciał to pokazać. Korzystaj z antyków i unikalnych znalezisk, szczególnie w pomieszczeniu, takim jak łazienka.

Przyjmowanie dekoracyjnych wykończeń.

Dekoracyjne wykończenia, takie jak glazury, będą ogrzewać domy w przyszłym roku. Tutaj szara warstwa węgla drzewnego rozbija biel.

Wzmacniają neutrale o konsystencji.

Neutralna dekoracja może być interesująca – wystarczy dodać różnorodne materiały. „Używałem gamy – od lnu drobnoziarnistego, poprzez surowy jedwab, aż po aksamit bawełniany.

4.5/5 - (17 votes)

One thought on “Sekrety dekoracyjne w Twojej sypialni

  • 25 lutego 2020 o 09:52
    Permalink

    Mamy biała sypialnie z pastelowymi dodatkami i no i najważniejsze, łózko kontynentalne w kolorze pudrowy róż. Jest prześliczne, a sypialnia wygląda przy tym pięknie i stylowo.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *