Recenzja materaca Janpol AFRODYTA 160×200

Recenzja materaca

Firma Janpol to producent materacy istniejący na polskim rynku od ponad 25 lat. Produkty przez nią oferowane charakteryzują się wysoką jakością, trwałością, ergonomią i przyjemnym dla oka designem. Materac Janpol Afrodyta o wymiarach 160×200 cm jest tego najlepszym dowodem.

Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów i zaawansowanej technologii, materac Afrodyta jest wysoce sprężysty, co zapewnia jego idealne dopasowanie się do ciała. Dzięki temu ogranicza do minimum bolesne poranki ze zdrętwiałym ciałem.

Sprężyny kieszeniowe w liczbie siedmiu, zapewniające jego elastyczność i dobrą amortyzację, są obłożone płytami poliuretanowymi oraz lateksowymi dla zwiększenia komfortu podczas snu. Dodatkowo materac posiada specjalny pokrowiec pokryty z jednej strony bawełną, z drugiej zaś owczą wełną. Pozwala więc na dopasowanie go do bieżących potrzeb. Latem sprawdzi się przewiewna strona bawełniana, zimą z kolei stwarzająca uczucie ciepła strona wełniana.

Charakterystyka charakterystyką, ale jak to się sprawdza w rzeczywistości? Sprawdza się wyśmienicie! Wszystkie te udoskonalenia rzeczywiście dają świetny efekt podczas snu. Noc bez przebudzeń i brak bolesności kręgosłupa z rana, to najlepszy dowód na to, że produkt ten jest zgodny z opisem producenta i wart zakupu.

W końcu jest to materac z oferty rehabilitacyjnej, więc powinien przynosić ulgę i korzyści zbolałemu ciału. A co do pokrowca bawełniano-wełnianego, to jest idealnym rozwiązaniem w gorące i zimne noce. Bawełna zapobiega przegrzaniu, natomiast przyjemna w dotyku wełna jest czymś wymarzonym podczas zimowych nocy.

Dzięki niej zbędne są wełniane skarpety i dodatkowy koc do przykrycia. Także jakość wykonania – materiał i sprężyny – są na wysokim poziomie.

Po długim okresie użytkowania materac wciąż wygląda jak nowy, a dzięki zdejmowanemu pokrowcowi łatwo o zachowanie higieny i czystości. Dodatkowym atutem są specjalne uchwyty znajdujące się po obu stronach materaca. Bardzo ułatwiają jego przenoszenie, a dodatkowo są na tyle estetyczne, że nie psują wrażenia ogólnego.

Podsumowując, materac Janpol Afrodyta 160×200 jest świetnym sposobem na dobrze przespane, bezbolesne noce. A dobrze przespana noc, to dobry dzień.

Recenzja materaca Janpol AFRODYTA 160×200
4.4 (88%) 10 głosów

Dodaj komentarz

  Subscribe  
Powiadom o
Sprawdź też:
W całej historii ludzkości widzieliśmy, że ludzie zawsze chcieli dzielić…
papier feng shui
Feng Shui, przepływ energii, cykl twórczy i destrukcyjny
Jak urządzić wnętrze
Jak urządzić wnętrze i nie zwariować – 20 szybkich porad
czerwone drzwi
Czerwone drzwi a Feng Shui
Warto zadbać o dom przed zimą
Warto zadbać o dom przed zimą
Samodzielne projektowanie ogrodu
Samodzielne projektowanie ogrodu – krok po kroku
Jak prawidłowo nawozić rośliny kwitnące
Jak prawidłowo nawozić rośliny kwitnące?
ogród
Przemyślane porady i pomysły na ogród
lighting
Projektowanie małych ogrodów: wybór oświetlenia
szklana-sciana
Szklane ściany
mamrurowe
Marmur jest bardzo dobrym materiałem budowlanym
bateria
Bateria kuchenna ozdobą Twojej kuchni
Jak urządzić biuro
Jak urządzić biuro
Oświetlenie w stylu industrialnym – nie tylko w klimatycznych loftach
Wymieniamy źródła światła – jak dopasować żarówki do opraw i lamp?
szklana-sciana
Szklane ściany
mamrurowe
Marmur jest bardzo dobrym materiałem budowlanym