Najlepsze pralki – jak je wybrać

pralka

Rozmiar ma znaczenie. Jeśli jesteś osobą samotną, parą lub masz bardzo czyste dzieci, może lepiej wybrać pralkę o mniejszej pojemności, powiedzmy około 6 kg. Ale jeśli masz większą rodzinę, wybierz pralkę o dużej pojemności, może około 10 kg. Pozwoli to zaoszczędzić pieniądze i czas.

Pralki różnią się znacznie prędkością obrotową. Wybierając prędkość co najmniej 1400 obr/min, zauważysz, że Twoje ubrania wychodzą suchsze, co oznacza mniej czasu na czekanie do wysuszenia.

Jeśli pralka obraca się z prędkością 1400 obr/min, zużywasz 20% mniej energii na suszenie w suszarce bębnowej, niż jeśli obraca się z prędkością 1000 obr/min.

Niektóre pralki oferują większy wybór programów. Może to pomóc w zwiększeniu trwałości odzieży poprzez wybór odpowiedniego prania dla delikatnych tkanin, a także zaoszczędzić pieniądze dzięki praniu różnych rodzajów odzieży w różnych temperaturach.

Jakie są najwyżej oceniane pralki? Oto ranking pralek

Najlepsze pralki, jakie można dziś kupić:

Maytag MVWB865GW. Świetna pralka ładowana od góry za małe pieniądze.
Kenmore Elite 31633. Najlepsza pralka do dużych ilości ubrań.
Kenmore 41262. Dobra pralka, która może zaoszczędzić ci pieniędzy.
GE GTW685BSLWS.
Maytag MVWX655DW.
LG WM3500CW.
LG WM9000HVA.
LG WM3900HWA.

Po więcej zobacz swiatpralek.pl

Jaka jest najbardziej niezawodna pralka?

Whirlpool, LG i Samsung to najbardziej niezawodne marki pralek. Yale Appliance stwierdziło, że mniej niż 7% sprzedaży tych urządzeń wymagało serwisowania. J.D. Power plasuje również LG na najwyższym miejscu pod względem zadowolenia klientów.

Kto tworzy najbardziej niezawodne pralki i suszarkę?

Whirlpool. Średni wskaźnik napraw dla pralek z ładowaniem od przodu wyniósł w 2019 roku 12,94%. Whirlpool wyprzedził LG jako najbardziej niezawodną pralkę z ładunkiem od przodu w 2020 roku.

Podsumowanie

Dziękuję za poświęcenie czasu na czytanie moich wywodów. Poważnie, pralka jest jedną z naszych podstawowych inwestycji, gdy budujemy dom. Większość rodzin ma tendencję do kupowania pralki przed jakimikolwiek innymi urządzeniami i meblami do domu, ponieważ rzeczywiście służy ona ważnemu celowi.

Szukaj pralki, która ma dobrą ocenę. Może to również pomóc, jeśli kupisz model od zaufanych marek. Prawdziwie energooszczędna pralka może kosztować cię więcej, ale zaufaj mi, zobaczysz swoje oszczędności, gdy będą niższe rachunki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *