Jak dekorować swoją przestrzeń za pomocą obrazów ściennych

Jeśli pokój w Twoim domu nie ma charakteru, po prostu umieszczając na ścianie obraz, może w rzeczywistości wywrzeć duży efekt. Obrazy ścienne są niezbędnym dodatkiem w Twoim domu i świetnie wpasowują się w styl i kolorystykę pokoju. Zanim wyruszysz na zakup nowych obrazów do twoich ścian jest kilka rzeczy, które trzeba zaplanować i zdecydować. Oto przewodnik po wnętrzach domu, w którym znajdziesz informacje na temat tego, jak ozdobić swoją przestrzeń sztuką ścienną.

Rodzaj domu, jaki masz i nastrój, atmosfera i styl wystroju, który stworzysz, powinien być idealnie dopasowany do Twojego stylu życia. Decydując się na styl swojego pokoju należy kierować się stylem życia, a nie najnowszym trendem w wystroju wnętrz.

Niezależnie od tego, jaki pokój chcesz urządzić, czy to sypialnia, salon, kuchnia, czy biuro, musisz zdecydować, co chcesz wydobyć z tej przestrzeni.

Czy jest to miejsce, w którym dzieci mogą się bawić?
Czy jest to miejsce dla Twojego hobby?
Czy jest to miejsce pracy?

Po podjęciu decyzji, do czego chcesz wykorzystać pomieszczenie, możesz wybrać kolorystyczny motyw dopasowany do funkcji pomieszczenia. Na przykład łagodne zieleni i neutrale dla “spokojnego pokoju wypoczynkowego”, żywe żółte dla pokoju dziecięcego lub jasnoniebieskie dla przestrzeni biurowej.

Sugerowane style obrazów artystycznych:

Nowoczesność: Uderzające zdjęcia czarno-białe są naturalnym wyborem dla nowoczesnego i wyrafinowanego wyglądu.

Rozrywka: Zdjęcia mogą mieć jasne kolory zarówno w druku, jak i na ramce. Zabawne zdjęcia mogą obejmować koty i szczenięta, czy aktorów komediowych, takich jak Charlie Chaplin.

Odpoczynek: Aby wzmocnić nastrój przytulnego odosobnienia, użyj dzieł sztuki o neutralnych, ziemskich kolorach.

Możesz nawet mieszać i dopasowywać różne style, aby stworzyć niepowtarzalny styl. Na przykład, tradycyjne zdjęcia czarno-białe w ramce w nowoczesnej ramce.

Więcej pejzaży znajdziecie na bimago.pl

Jak dekorować swoją przestrzeń za pomocą obrazów ściennych
4.5 (90.91%) 11 głosów
Jak urządzić salon Salon jest wizytówką całego domu. To właśnie w salonie nie tylko spędzamy wolny czas, ale i przyjmujemy gości. Musi to być pomieszczenie nie tylko fun...
Jaki wybrać stół do salonu Salon w każdym domu jest sercem, jednak drugim niezwykle ważnym pomieszczeniem jest jadalnia. W tym celu wiele osób podczas rozplanowywania swojeg...
Aranżacje małego salonu Salon – miejsce spotkań rodzinnych, miejsce, które powinno przyciągać domowników jak i miejsce, w którym spędza się najwięcej czasu. Jest to niezw...
W jaki sposób ożywiłem mieszkanie za pomocą obrazu... Od dłuższego czasu zastanawiałam się jak ożywić nasz dom. Po przeprowadzce, ściany są puste i nie ma w nim żadnego klimatu. Idealną sprawą okazały...

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o

Zobacz też:

20 największych błędów, jakie popełniamy, urządzając mieszkanie
20 największych błędów, jakie popełniamy, urządzając mieszkanie
Przemodeluj swój dom
Przemodeluj swój dom za cenę, na jaką możesz sobie pozwolić
Kupić dom czy mieszkanie
Kupić dom czy mieszkanie
aneks-czy-bez
Mieszkanie z aneksem czy bez
swiatlo-ogrodowe
Dlaczego oświetlenie ogrodowe jest ważne
a31372345
Jak zaprojektować oświetlenie zewnętrzne?
Jak zaprojektować ogród
Jak zaprojektować ogród
ogród
Pomysły na zaprojektowanie ogrodu