Jakie są rodzaje marmurów

Czy planujesz zrobić wyjątkową przebudowę domu? Czy narysowałeś projekt? Jeśli nie, to po prostu możesz zdecydować się na zaprojektowanie podłogi salonów, kuchni i łazienek z białym dębowym marmurem. Podłogi w każdym pokoju zawsze staną się eleganckie w połączeniu z białymi kamieniami.

Jakie są rodzaje marmurów

Marmur jest zawsze wspaniałym oświadczeniem stylu dla każdego domu i zaprojektowaniem podłogi z marmuru z pewnością sprawi, że dom stanie się bardziej elegancki i piękny. Chociaż widać, że marmurowe podłogi staną się brudne bardzo szybko, ale jeśli wziąć pod uwagę, te podłogi z pewnością podniosą prestiż. Istnieje wiele różnych odcieni białego marmuru i można je łatwo poznać.

Arabescato Carrara: Jeśli szukasz marmurowych odcieni z białą i szarą kombinacją, to będzie to dobry wybór dla Ciebie. Możesz mieć te odcienie w płytkach, które mają być umieszczone w kuchni lub łazienkach.

Arabescato statuary: Doskonały kamień jest dostępny w dwóch rozmiarach, jeden wynosi 12×24, a drugi 18x 8. Styl ten jest niezwykle elastyczny we wszystkich typach projektowania i doskonały do instalacji. Na podłogach lub na blatach, a więc odcień marmuru będzie wyglądał niesamowicie

Arabescato Veneto: Ten rodzaj marmuru jest dostępny w wygładzonych wykończeniach. Dla wszystkich rodzajów blatów marmurowych, podłóg, zlewozmywaków itd. Ten marmur zawsze będzie doskonałym wyborem.

Bianco Venatino: Włoski marmur jest dostępny w różnej odmianie i w tym marmurze można uzyskać dobre połączenia białych i szarych. Ten marmur jest również dostępny dla zlewozmywaków, podłóg i blatów.

Calacatta Vagli: Wśród różnych odcieni białego kamienia naturalnego ten stał się już bardzo znany. Aby mieć wspaniałe wnętrza, takie jak podłogi, umieszczenie marmurowych umywalek i blatów itd., Możemy z łatwością wybrać ten marmurowy odcień.

Carrara white: Znany jest jako jeden z słynnych i luksusowych włoskich marmurów. Ten kamień jest dostępny w odcieniach bieli i szarości. Dla wszystkich typów projektów mieszkaniowych i komercyjnych można po prostu wybrać takie odcienie.

Więc znasz już najlepsze marmurowe odcienie bieli do dekoracji wnętrz i wzorów, aby nadały domowi egzotyczny wygląd.

1 komentarz. Czytaj komentarze lub napisz nowy komentarz

  • 27 kwietnia 2017 o 12:28

    Co polecacie? Jakie firmy?

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *