Designerski telewizor do salonu – 5 cech, które musi mieć!

Designerski telewizor

Wybierając telewizor najchętniej zwracamy uwagę na dwa aspekty – jego wygląd oraz stopień zaawansowania technologicznego. Oba z nich składają się na jakość, prezentowaną przez designerski telewizor do salonu, który każdy chciałby mieć. Oto 5 niezbędnych cech, które prezentować powinno tego typu urządzenie:

  1. Duży ekran
  2. Wysoka rozdzielczość
  3. Funkcja Smart TV
  4. Obsługa głosowa
  5. Wygląd w nowoczesnym stylu
  6. Designerski telewizor do salonu – gdzie szukać promocji?

Duży ekran

Designerski telewizor do salonu powinien być przede wszystkim duży. Dzięki temu uświetni wystrój pomieszczenia, które po wstawieniu go będzie wyglądać na bardzo nowoczesne i bogato przyozdobione. Nie jest to jednak jedyna zaleta, którą mogą pochwalić się duże telewizory! Ważny jest także aspekt techniczny – dzięki ekranom, cechującym się dużą przekątną, użytkownicy mogą dokładniej widzieć szczegóły oglądanego programu z większej odległości.

Wysoka rozdzielczość

Oprócz ekranu o dużym rozmiarze, dobry designerski telewizor do salonu powinien również prezentować jego wysoką rozdzielczość. Dzięki tej kombinacji cech wrażenia estetyczne w trakcie oglądania ulubionych filmów czy seriali wejdą na nowy poziom! Pozwoli to także na zachowanie eleganckiego, wysokiej jakości stylu pomieszczenia nawet po włączeniu telewizora! Gdyby okazało się, że obraz na nim jest bardzo niewyraźny – salon straciłby dużą część ze swojego uroku.

Funkcja Smart TV

Większość nowoczesnych telewizorów posiada funkcję Smart TV. Jest to absolutna konieczność w przypadku, gdy domownicy chcą korzystać z osiągnięć technologii XXI wieku. Czym dokładnie jest ten powiew nowoczesności? Jest to możliwość podłączenia telewizora do wi-fi oraz korzystania z wielu aplikacji na jego ekranie. Do najpopularniejszych należą:

  • Aplikacje obsługujące pocztę elektroniczną
  • Skype
  • Media społecznościowe
  • gry

Designerskie telewizory do salonu z funkcją Smart TV można również wykorzystać jako zewnętrzy ekran laptopa, dzięki czemu możliwe będzie na przykład wyświetlenie na urządzeniu prezentacji lub ulubionego filmu.

Obsługa głosowa

Funkcją, która pozwoli na wygodne korzystanie z telewizora jest obsługa głosowa. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które po pracy chcą odpocząć w swoim ulubionym fotelu oglądając film i nie zastanawiając się nad tym, gdzie schował się pilot! Dzięki możliwościom, jakie daje inteligentnym telewizorom machine learning Twoje urządzenie każdego dnia będzie lepiej rozumieć Twoje potrzeby! Czego może się nauczyć? Przede wszystkim rozpoznawania Twojego głosu oraz wyszukiwania Twoich ulubionych programów, których tytuły wypowiadasz na głos. System ten zadziała nawet wtedy, gdy nie będziesz znać nazwy kanału, na którym emitowana jest produkcja, którą chcesz obejrzeć!

Wygląd w nowoczesnym stylu

Designerski telewizor do salonu powinien także dobrze wyglądać. Efekt ten zapewni kształt nowoczesnych urządzeń – duże ekrany, pozbawione widocznej po bokach obudowy nadadzą pomieszczeniu wyjątkowy charakter! Telewizory dostępne są także w różnych wersjach – ich kształty nieznacznie różną się między sobą. Sam możesz zdecydować, czy do Twoich wnętrz pasować będą idealnie prostokątne urządzenia, czy też ich odpowiedniki o nieco zaokrąglonych kształtach.

Designerski telewizor do salonu – gdzie szukać promocji?

Kupując designerski telewizor do salonu warto skorzystać z obecnych na rynku promocji. Bardzo korzystne oferty dostępne są w RTV Euro AGD – zarówno online, jak i w placówkach stacjonarnych. Być może właśnie tam czeka Twój nowy telewizor? Warto sprawdzić to już dziś!

4.3/5 - (3 votes)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *