Polski producent materacy

Polski producent materacy

Materace stanowią bardzo ważną kwestię, świadczącą o dobrym oraz zdrowym śnie. Polski producent materacy, to na przykład firma Janpol. Specjalizuje się ona zwłaszcza w produkcji materacy termoelastycznych.

Wyżej wymieniona firma produkuje materace najwyższej jakości. Posiadają one wspaniałą gramaturę oraz są bardzo wygodne. Wyżej wymieniony polski producent materacy wykonuje między innymi produkt z naturalnych pianek Plantpur.

Produkty wyżej wymienione stanowią naturalne oraz ekologiczne rozwiązania, które charakteryzują się zdrowotnymi walorami.

Firma Tempur również produkuje rewelacyjne materace. Specjalizuje się ono zwłaszcza w materacach termoelastycznych o różnych twardościach oraz rozwiązaniach, podzielonych na poszczególne trzy kolekcje: Cloud, Orginal oraz Sensation. Pierwszą grupę stanowią materace typu Cloud, charakteryzują się one tym, iż są bardzo miękkie.

Nadają się one dla lekkich oraz szczupłych osób. Original jest to druga grupa materacy, charakteryzuje je grubość pośrednia, nie są one ani za grube ani za miękkie. Są one bardzo wygodne i posiadają one dużo punktów podparcia, wspaniale nadają się dla osób starszych, w średnim wieku, o wadze nie za dużej ani nie za małej.

Ostatnią grupę materacy z tej firmy stanowi kolekcja Sensation. Są to już materace grube, najlepiej na nich się czują osoby tęgie oraz miarowe. Posiadają one również dużo punktów podparcia i mogą one służyć jako materace po części ortopedyczne, dla osób borykających się z problemami z kręgosłupem.

Firma Koło również posiada wysokiej klasy materace, które są przede wszystkim są bardzo trwałe. Ich oferta jest bardzo bogata jest więc w czym wybierać. Firma Senactive jest przedsiębiorstwem, które stosunkowo niedawno pojawiło się na rynku i produkują oni niszowe rozwiązania.

Oferta wyżej wymienionej firmy, obejmuje między innymi materace zarówno sprężynowe oraz piankowe. Warto wiedzieć, iż jeśli chodzi o materace sprężynowe, to jest to jedyny producent korzystający z rewelacyjnej sprężyny X-Coli, która zapewnia duży komfort.

Polski producent materacy
4.6 (92.31%) 13 głosów

Dodaj komentarz

  Subscribe  
Powiadom o
Sprawdź też:
Materac 160x200 promocja może być wykonany z różnych gatunków materiałów.…
papier feng shui
Feng Shui, przepływ energii, cykl twórczy i destrukcyjny
Jak urządzić wnętrze
Jak urządzić wnętrze i nie zwariować – 20 szybkich porad
czerwone drzwi
Czerwone drzwi a Feng Shui
Warto zadbać o dom przed zimą
Warto zadbać o dom przed zimą
Samodzielne projektowanie ogrodu
Samodzielne projektowanie ogrodu – krok po kroku
Jak prawidłowo nawozić rośliny kwitnące
Jak prawidłowo nawozić rośliny kwitnące?
ogród
Przemyślane porady i pomysły na ogród
lighting
Projektowanie małych ogrodów: wybór oświetlenia
szklana-sciana
Szklane ściany
mamrurowe
Marmur jest bardzo dobrym materiałem budowlanym
bateria
Bateria kuchenna ozdobą Twojej kuchni
Jak urządzić biuro
Jak urządzić biuro
Oświetlenie w stylu industrialnym – nie tylko w klimatycznych loftach
Wymieniamy źródła światła – jak dopasować żarówki do opraw i lamp?
szklana-sciana
Szklane ściany
mamrurowe
Marmur jest bardzo dobrym materiałem budowlanym