Najlepsza kawa ziarnista – ranking 2021

Przed osobami, które zakupiły do swojego mieszkania nowych ekspres do kawy często pojawia się pytanie: jaką kawę ziarnistą wybrać? W dzisiejszym wpisie postaramy się pomóc odpowiedzieć na to pytanie. Przy współpracy ze sklepem CzasKawy.pl przygotowaliśmy dla Was ranking najlepszych kaw ziarnistych do ekspresu.

Ranking został przygotowany w oparciu o najczęściej wybierane przez Klientów sklepu CzasKawy.pl kawy ziarniste. Prezentujemy Państwu TOP3 najczęściej wybieranych kaw.

NAJLEPSZA KAWA ZIARNISTA

ranking 2021

Oto top 3 najczęściej wybieranych kaw ziarnistych do ekspresu:

Miejsce I

Riposso Bianco 100% arabica

Riposso Bianco

Kawy z rodziny Riposso są to wysokiej jakości ziarna pochodzące z najdalszych rejonów świata. Kraj pochodzenia jest różny w zależności od rodzaju konkretnej kawy.

To co stanowi bardzo dużą przewagę kawy Riposso Bianco 100% arabica to nie tylko zdecydowanie wyższa jakość ziaren w porównaniu z innymi – znanymi markami. Kawa ta wypalana jest w polskiej palarni – dzięki temu do Klienta trafia bez wielomiesięcznego leżakowania – jak to często bywa w przypadku innych mieszanek.

Miejsce II

Lavazza Qualita ORO

Lavazza Qualita Oro

Jest to jednak z najbardziej znanych kaw ziarnistych z rodziny Lavazza. Posiada rzeszę stałych wielbicieli i jest bardzo często wybierana przez wielu Klientów nie tylko w Polsce, ale również na całym świecie.

Miejsce III

Riposso Exclusive B&K

Riposso Exclusive B&K

Jest to kolejna kawa z rodziny Riposso. Składa się w 100% z ziaren arabika pochodzących z Brazylii oraz Kolumbi. To co świadczy o jej wyjątkowości to fakt, że należy do kategorii kaw świeżo palonych. Wypalana w rzemieślniczej, polskiej palarni – z najwyższej jakości ziaren swojej optimum smakowe wypracowuje do 6 miesięcy od momentu wypalenia. Z tego powodu kawy marki Riposso Exclusive wysyłane są do Klientów nie później niż 4 miesiące od momentu wypalenia – tak, aby Klient otrzymał najwyższej jakości kawę, która miała szansę nie tylko odparować, ale również nabrać wyjątkowego smaku.

Mamy nadzieję, że przygotowany przez nas ranking 3 najczęściej wybieranych kaw ziarnistych przypadnie Wam do gustu i pomoże w wyborze Waszej ulubionej kawy. Jeśli chcecie się zapoznać z rankingiem kaw ziarnistych z poprzednich miesięcy to zapraszamy na stronę https://czaskawy.pl/Ranking-kaw-ziarnistych-bloglist-pol-3.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *