Masz w drodze dziecko? Feng Shui dla pokoju dziecka.

dziecko

Czy Ty lub ktoś, kogo kochasz wkrótce oczekujesz dziecka? A może maluszka już masz, ale pokój dziecka nie jest naprawdę wygodny, przytulny czy praktyczny? Żeby pokój dziecka posiadał energię wspierającą i odżywczą, musi istnieć dobry przepływ energii feng shui.

Skąd wiesz, czy pomieszczenie ma dobry przepływ energii? Możesz skorzystać z poniższych wskazówek feng shui, aby sprawdzić przepływ chi, a także oczywiście użyć swoich zmysłów.

Jak wygląda i pachnie pomieszczenie? Wszystkie zmysły wchodzą w grę podczas rozumienia świata energii.

Odżywianie wszystkich zmysłów w pokoju dziecka jest szczególnie ważne, aby stworzyć dobry i zdrowy fundament dla dziecka. Przez “odżywianie wszystkich zmysłów” rozumiem pomieszczenie, które ma dużą ilość naturalnego światła, bogate w świeże, czyste powietrze które jest zdrowe i przyjemne sensorycznie, jak również oczywiście pokój dziecka, który pracuje dla Ciebie na poziomie praktycznym.

Wkrótce Twoje dziecko odkryje świat, budząc wszystkie zmysły, więc jako rodzic możesz skorzystać z porad feng shui, aby stworzyć bezpieczne, zdrowe i odżywcze środowisko. Obok podstawowych wytycznych feng shui dotyczących zdrowego pokoju dziecka, należy również pamiętać o obniżeniu potencjalnie bardzo szkodliwych poziomów EMF.

Bombardowanie energii w pokoju dziecka z najnowszymi gadżetami elektrycznymi dostępnymi na rynku (często nie jest to naprawdę potrzebne), przyczynia się do wyzwalania energii feng shui w pokoju dziecka.

Im prostsza, bardziej naturalna, tym lepiej dla dobra dziecka. Odnosi się to do wszystkich szczegółów wystroju wnętrza Twojego dziecka: od zastosowania farby ściennej po naturalną podłogę, od użycia kolorów do jakości światła i najlepszej aranżacji mebli.

Dobrą radą feng shui w tworzeniu pokoju dziecka jest połączenie go z własnym dzieckiem wewnętrznym i naprawdę dobrze się bawić planując pokój.

Energia radości, którą przeżywacie tworząc pomieszczenie stworzy radosny fundament energetyczny dla całej przestrzeni.

Pozwól dziecku w tobie być szczęśliwe i dzikie z różnymi pomysłami kreatywnymi, podczas gdy twoja dorosła jaźń przygląda się wytycznym feng shui, sprawnej dekoracji i oczywiście budżetowi!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *