Feng Shui dla w dziecięcym pokoju

Feng Shui

Feng shui to bardzo popularna i intrygująca koncepcja współczesnego domowego designu. Oprócz korzyści życiowych, jakie ona przynosi, oferuje również mapę drogową, że tak powiem, nie tylko tego jak, ale także dlaczego. Krótko mówiąc, oferuje Tobie, właścicielowi domu, wzornictwo celowe.

Feng shui zastosowany w dziecięcych przestrzeniach może przynieść tętniące życiem, zdrowe i trwałe poczucie radości, zapewniając jednocześnie ulgę w przytłaczającym chaosie, który często pojawia się w dziecięcych pokojach.

Młoda energia jest ekspansywna. Potrzebuje obfitości, otwartej przestrzeni, aby się rozwijać. Feng shui może przyczynić się do harmonijnego wzrostu przy jednoczesnym unikaniu zatłoczonej, ruchliwej i chaotycznej energii, która może łatwo przejąć pokoje dla dzieci.

Feng shui może również pomóc w stworzeniu przestrzeni, w której Twoje dziecko poczuje się naprawdę szczęśliwe, silne i kochane. W tym właśnie miejscu Twoja chęć, aby pozwolić dziecku na wyrażanie jego kreatywności, a jednocześnie ustalenie jasnych wytycznych dotyczących struktury i porządku może promować wspaniałe, szczęśliwe życie.

Bądź elastyczny z potrzebą dopasowania pokoju do ogólnego wystroju wnętrz całego domu, znajdź rozwiązania przynoszące obopólne korzyści, aby mieć obrazy lub kolory, które dziecko kocha i nie zapomnij wdrożyć podstawowych wytycznych feng shui dla zdrowego pokoju.

Dzieci dorastają tak szybko, dlatego skup się na tym, co naprawdę ma znaczenie. Trendy wzornictwa przychodzą i odchodzą, podczas gdy każda chwila prawdziwego szczęścia i towarzystwa staje się z dzieckiem silnym połączeniem na całe życie.

Świeże powietrze jest niezbędne dla dobrego feng shui w każdej przestrzeni, a zwłaszcza w pokojach dla dzieci, gdzie stale napływają zabawki, gadżety, ubrania, książki itp.

Należy monitorować jakość powietrza w pokoju dziecka i często otwierać okna. Kilka roślin oczyszczających powietrze może pomóc w utrzymaniu zdrowego poziomu powietrza. Jest to również świetny pomysł, aby mieć olejki eteryczne i używać ich w razie potrzeby.

Na przykład, jeśli twoje dzieci czują się niespokojne, kilka kropli rumianku i lawendy uspokoi je bardzo szybko. Jeśli czują się trochę źle i są zmęczone, skorzystaj z cytryny i eukaliptusa, a zobaczysz jak ich poziom energii wzrośnie.

Stwórz system usuwania bałaganu, który naprawdę działa i dziecko trzyma się go. Ważne jest również, aby mieć duże pojemniki, takie jak kosze, pudełka, stylowe big-bagi lub inne kreatywne opcje przechowywania.

Musisz stworzyć przejrzysty system organizacyjny dla pomieszczeń dziecięcych i upewnić się, że Twoje dzieci są zaangażowane w ten proces. Dzieci mogą również zdecydowanie pomóc w usuwaniu bałaganu, nie tylko w ich pokojach, ale również w całym domu.

Użyj dobrych kolorów w pokoju dziecięcym, aby wzmocnić fundamenty energetyczne dla twoich młodych i pomóc im doświadczyć harmonijnego i szczęśliwego wzrostu.

Dowiedz się, które kolory feng shui są najlepsze dla Twojego dziecka i zobacz, jak możesz wprowadzić te kolory z różnymi akcesoriami dekoracyjnymi. Na przykład, jeśli Twoje dziecko jest nieco niegrzeczne, posiadanie zdjęcia rodziców w pokoju jest subtelnym rozwiązaniem feng shui, aby uspokoić jego energię. Jeśli Twoje dziecko czuje się nieśmiałe, używaj sztuki o dużych otwartych horyzontach i ciepłych, uspokajających kolorach. Oczywiście, to świetna rzecz korzystać z sztuki nie tylko w ich pokoju, ale również w całym domu.

Głównym celem feng shui w przekształcaniu pokoi dziecięcych jest stworzenie zdrowego, kochającego i bezpiecznego środowiska.

Zawsze będzie dynamiczny taniec energii rodzicielskiej z beztroską ekspresją dzieci, ale jeśli wykonałeś dobrą robotę tworząc solidną fundację feng shui w swoim domu, powinieneś płynnie żeglować w rozwiązywaniu problemów.

Feng Shui dla w dziecięcym pokoju
4.5 (90%) 14 głosów
Masz w drodze dziecko? Feng Shui dla pokoju dzieck... Czy Ty lub ktoś, kogo kochasz wkrótce oczekujesz dziecka? A może maluszka już masz, ale pokój dziecka nie jest naprawdę wygodny, przytulny czy prakt...
Poznaj największe trendy w dziedzinie pościeli dzi... Modnie urządzony pokój dziecka stanowi przestrzeń, w której aż chce się odpoczywać, snuć plany na przyszłość i zaczytywać się w ulubionych książk...
Remont pokoju dziecięcego – na co zwrócić uwagę pr... Pokój dziecięcy jest wyjątkowym miejscem, w którym wszystkie sprzęty i elementy wyposażenia powinny spełniać określone normy. Dotyczy to również u...
Najlepsze rodzaje dywanów dla domów z dziećmi Z punktu widzenia trwałości, najlepszym rodzajem podłogi dla domu z małymi dziećmi byłaby podłoga twarda i niewłóknista, taka jak laminat, wykonan...
Pomysły na świetną podłogę w pokojach dziecięcych... Dzieci, będąc niezwykłymi stworzeniami, wymagają rzeczy, które różnią się od tego, co my dorośli używamy na co dzień - takich jak smoczki, kubki i...
Czy łóżko piętrowe jest odpowiednie dla Twojego dz... Wybór łóżka piętrowego dla pokoju dziecka może wydawać się na początku mylący. Istnieje tak wiele rodzajów, stylów, materiałów do wyboru. Następni...
Wyczyścić pokój dziecka w ciągu 15 minut. Jeśli masz dzieci, prawdopodobnie wiesz już, że ich pomysł na 15-minutowe sprzątanie polega na tym, że wszystko spycha się pod łóżko. Zapewnij swo...
Wskazówki dotyczące organizacji sypialni dziecięcy... Wygląda na to, jak uderzyło tornado. Bardzo nieliczne dzieci są naturalnie urodzone organizatorami, a wiele z nich wydaje się zadowolonych, by zro...
Sypialnia dla dzieci i młodzieży Czarno-biały temat - wiele nastolatków nienawidzi siwych czy białych ścian w swoim pokoju, więc decydują się pomalować jedną ścianę na jakiś kolor...
Wskazówki dotyczące czyszczenia pokoju dziecięcego... Odkurzanie wentylatora Można przetrzeć wentylator ściereczką lub papierowym ręcznikiem zwilżonym uniwersalnym środkiem czyszczącym.Dodatkowa ws...

Dodaj komentarz

  Subscribe  
Powiadom o
Sprawdź też:
Czy Ty lub ktoś, kogo kochasz wkrótce oczekujesz dziecka? A…
papier feng shui
Feng Shui, przepływ energii, cykl twórczy i destrukcyjny
Jak urządzić wnętrze
Jak urządzić wnętrze i nie zwariować – 20 szybkich porad
czerwone drzwi
Czerwone drzwi a Feng Shui
Warto zadbać o dom przed zimą
Warto zadbać o dom przed zimą
Jak prawidłowo nawozić rośliny kwitnące
Jak prawidłowo nawozić rośliny kwitnące?
ogród
Przemyślane porady i pomysły na ogród
lighting
Projektowanie małych ogrodów: wybór oświetlenia
zen
Łatwe sposoby na przebudowę zarośniętego ogrodu
bateria
Bateria kuchenna ozdobą Twojej kuchni
szklana-sciana
Szklane ściany
mamrurowe
Marmur jest dobrym materiałem budowlanym
Jak urządzić biuro
Jak urządzić biuro
szklana-sciana
Szklane ściany
mamrurowe
Marmur jest dobrym materiałem budowlanym
Kozetka czy kozetka
Kozetka czy kanapa – Co wybrać?
jak optycznie powiększyć małe wnętrze
20 rad, jak optycznie powiększyć małe wnętrze