Udekoruj pokój gier

Dzieci już dorosłe i odeszły z domu, a teraz nagle znajdziesz się w dodatkowym pokoju. Dlaczego nie przerobić tego dodatkowego pokoju na pokój do gier? W końcu pracowałaś wystarczająco ciężko, nadszedł czas, aby grać, a sala gier może być pomieszczeniem pełnym emocji i zabawy.

źródło: carrolldesign.co.uk

Nie było czasu, kiedy można było sobie pozwolić na luksus. Jeśli miałeś piwnicę, to pewnie miałaś tam kanapę i stół bilardowy. Jednak obecnie pokój gier najprawdopodobniej będzie miał telewizor z dużym ekranem i konsolę do gier z wieloma grami wideo. Niewielu będzie miał stół bilardowy. Jednym z powodów jest to, że większość pokoi nie jest tak duża jak piwnica, a stół bilardowy zajmuje większość dostępnej przestrzeni.

Dekorowanie pokoju gier

Ponieważ powinien to być pokój rodzinny lub pokój dla Ciebie i Twoich przyjaciół, aby się razem bawić, to dlaczego by nie dodać stołu do gier, na którym można by grać w gry planszowe, a może stół do gry w piłkarzyki.To nie zajmie tyle miejsca, ile stół bilardowy. Jeśli to mieści się w Twoim budżecie, zestaw do muzyki można dodać dla zabawy i lepszej atmosfery!

Jaki jest najlepszy sposób na udekorowanie tego pokoju? Jakie kolory należy używać? Co z tapetą? Oto kilka pomysłów, które warto rozważyć.

Po pierwsze, pamiętaj o jasnych kolorach. Trzymaj się z dala od ciemnych kolorów – nikt nie chce grać w ciemnym pokoju. Użyj kolorów „zabawy”, takich jak jasnozielony, jasnożółty i jasno pomarańczowy, ale spróbuj użyć pomarańczowego jako akcentu. Nie należy malować całej pomalowanej ściany. Jasne kolory podnoszą poziom podniecenia w pokoju, podczas gdy ciemne kolory przynoszą tylko mrok.

Oprócz malowania pokoju gry na jasny kolor, warto dodać obramowanie kolorowe. Istnieje wiele wzorów do wyboru! Jeśli temat Twojego pokoju gry jest bardziej ukierunkowany na gry planszowe lub gry w karty, znajdź obramowanie z grafikami stołów, krzeseł, a może kart pokerowych. Jeśli nie możesz znaleźć dokładnie tego, czego szukasz, poszukaj ram, które reprezentują zabawę, emocje i uroczystości. Powinieneś także spróbować mieć ramy , które odwołują się do obu płci. Pamiętaj o tych kolorach. Innymi słowy, spróbuj unikać kolorów takich jak różowy.

Oddziel pokój gier

Jeśli sala gier pozwala na to, spróbuj oddzielić pokój, aby Twoi przyjaciele i rodzina mogli łatwo przenosić się z jednego obszaru pokoju do drugiego. Na przykład możesz wskazać jeden obszar pokoju jako obszar gry na karty i / lub do gier planszowych i umieścić stół w tej sekcji pokoju. Drugi obszar pokoju można określić jako obszar telewizyjny. Tutaj można grać w gry wideo lub obejrzeć Twój ulubiony serial Jeśli to możliwe, spróbuj mieć coś dla każdego.

Możesz też użyć zestawu stereofonicznego (być może dźwięku przestrzennego?), aby dodać przyjemną muzykę do pokoju. Kolejną świetną rzeczą jest zestaw do karaoke. Pamiętaj, aby mieć dużo piosenek, nie tylko dla dzieci, ale także dla dorosłych!

Zastanów się nad zorganizowaniem imprezy „Udekoruj pokój gier”. Zaproś swoich przyjaciół i rodzinę i zachęcaj ich do udziału w wyborze kolorów, ram, gier, muzyki itp. Razem możecie sprawić, że będzie to najlepszy pokój w domu!

Udekoruj pokój gier
4.5 (89.09%) 11 głosów

Dodaj komentarz

1 Komentarz do "Udekoruj pokój gier"

Powiadom o
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany

Fajny pomysł na taki pokój.

wpDiscuz
Jak urządzić piękną i wygodną kuchnię
Jak urządzić piękną i wygodną kuchnię
Jak urządzić sypialnię
Jak urządzić sypialnię
aneks-kuchenny
Jaki wybrać aneks kuchenny
Aranżacje małej łazienki
Aranżacje małej łazienki
20 największych błędów, jakie popełniamy, urządzając mieszkanie
20 największych błędów, jakie popełniamy, urządzając mieszkanie
Kupić dom czy mieszkanie
Kupić dom czy mieszkanie
aneks-czy-bez
Mieszkanie z aneksem czy bez
Domy gotowe
Domy gotowe, czyli jak szybko zmieniają się czasy
Jak zaprojektować ogród
Jak zaprojektować ogród
ogród
Pomysły na zaprojektowanie ogrodu
Jak prawidłowo nawozić rośliny kwitnące
Jak prawidłowo nawozić rośliny kwitnące?
swiatlo-ogrodowe
Dlaczego oświetlenie ogrodowe jest ważne
Jak urządzić biuro
Jak urządzić biuro
Udekoruj pokój gier
Jak-ozywic-wnetrze
Jak ożywić wnętrze – 20 prostych porad
Wymarzony relaks w każdym miejscu i czasie
Wymarzony relaks w każdym miejscu i czasie
jak optycznie powiększyć małe wnętrze
20 rad, jak optycznie powiększyć małe wnętrze
marble
Kamień marmurowy
szklana-sciana
Szklane ściany
urlop
Wyjeżdżasz na urlop? Sprawdź, jak zabezpieczyć kwiaty